KONST / Litografier / Grafiskt blad 15395001
nr 1539 5001
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Moving shapes". Signerad, numrerad 22/50. Giclee fine art. Bildmått: 27x36. 5 cm, oramat löst blad, bladets mått: 39x50 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:00:00
4/5 22:33:10
100 kr
6/5 23:04:34